KÜNYE

Yayıncı: Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.
İcra Kurulu Başkanı: Mehmet Y. Yılmaz

Yayın Direktörü – Sorumlu: Ferit Özkaşıkcı

Görsel Yönetmen: Olga Aykan
Yayın ve Danışma Kurulu: Mehmet Yaşin, Nedim Atilla, M. Ömür Akkor,
Nevzat Aydın, Cüneyt Asan, Süreyya Üzmez,
Yrd. Doç. Dr. İlkay Gök, Simons Triantafyllou,
Mike Norma, Murat Bozok, Tarkan Özdemir,
Mehmet Gök, Cihan Kıpçak, Aydın Demir,
Birgül Kopuz, Tahir Tekin Öztan, Dr. Cem Keçe,
Sezai Erdoğan, Üryan Doğmuş, Fikri Kaya,
Süleyman Dilsiz, Hikmet Arkın, Ladin Hıdıroğlu,
Ayşegül S. Kesimoğlu, Pelin Bilgiç.

Yönetim:
Genel Yayın Koordinatörü: Yeşim Denizel
Projeler Direktörü – Tüzel Kişi Temsilcisi: Ferit Özkaşıkcı
Üretim Direktörü: Servet Kavasoğlu
Satış Direktörü: Orhan Taşkın
Finans Direktörü: Didem Kurucu

Reklam:
Reklam Grup Başkanı: Viki Habif
Grup Başkan Yardımcısı: Nil Ertan

Satış Müdürü:
Yonca Gönen: ygonen@doganburda.com
Candice Roelens: candice@doganburda.com
Hülya Erdoğan: herdogan@doganburda.com

Bölgeler Reklam Müdürü: Cengiz Güneş
e-mail: cgunes@doganburda.com

Ankara Reklam Bölge Temsilcisi:
Sezinur Balıkçıoğlu, Tel: 0312 207 00 72 – 73

Hedef Sayfalar: Tel: 0212 336 53 70/Faks: 0212 336 53 91

Rezervasyon: Tel: (0212) 336 53 00 -57 – 59

Teknik Müdür: Nusret Kırımlıoğlu
Tel: (0212) 336 53 60 – 3 Hat

Kurumsal İletişim Direktörü: Neslihan Sadıkoğlu
Ankara Temsilcisi: Erdal İpekeşen

Uluslararası Reklam Satış Temsilcilikleri:
Almanya/Merkez: Vanessa Noetzel
T. +49 89 9250 3629, vanessa.noetzel@burda.com
Michael Neuwirth
T. +49 89 9250 3629, michael.neuwirth@burda.com
Avusturya/İsviçre: Goran Vukota
T. +41 44 81 02 146, goran.vukota@burda.com
Fransa/Lüksenburg: Mario Badolle-Feick
T. +333 1 72 71 2524, mario.badolle-feick@burda.com
İtalya : Mariolina Siclari
T. +39 02. 91 32 34 66, mariolina.siclari@burda.com
İngiltere/İrlanda: Jennine Soeldner
T. +44 20 3440 5832, jennine.soeldner@burda.com
ADD/Kanada/Meksika: Salvatore Zammuto
T.+1 212 884 48 24, salvatore.zammuto@burda.com

Yönetim yeri:
Trump Towers Kule 2, Kat 21-24, 34387 Şişli – İstanbul
Tel : (0212)410 35 43-45 Faks : (0212) 410 33 51
BASKI: Bilnet Matbaacılık,Biltur Basım Yayın ve Hizmet A.Ş.
Yuk. Dudullu Org. Sanayi Bölgesi,1.Cad.no:16 Ümraniye/İST.
DAĞITIM: Yaysat A.Ş. Tel : (0212) 622 22 22
YAYIN TÜRÜ: Yerel, Sürekli, İki ayda bir.

DB Okur Hizmetleri Hattı:
Tel : (0212) 478 0 300, okurhizmetleri@doganburda.com.